MUTFAK TEZGAH ALTI DOLABI TAMİRİ

 Mutfak dolabı modelleri çıkarmaya çalışmadan önce tüm kapıları ve çekmeceleri çıkarırsanız işi daha kolay hale getirir. Ardından, nereye ve ne şekilde bağlandığını görmek için kabinin içine kolayca bakabilirsiniz.

Üniteler birbirine takılıysa, onları söküp ayrı olarak düşürebilir veya ayrı olarak düşürebilirsiniz. Donanımı tekrar kullanmayı planlıyorsanız, tüm çekmeceleri, topuzları ve vidalarını temizleyin ve plastik torbalarda saklayın. Dolaplar çeşitli şekillerde tutturulabilir. Eski tipler genellikle duvara, alt kısma ve / veya birbirine çivilenir ve hatta duvarın içine bile yerleştirilebilir. (Bu son durumda, duvarın tamamını veya bir kısmını yıkmak gerekli olacaktır.) Daha yeni ünitelerin vidalarla yerine yerleştirilmeleri daha muhtemeldir. Bazı modeller metal veya ahşap dolap askılarına bile asılabilir.

Metal dolaplar genellikle askılarla tutturulur. Bunlar basitçe alttan duvara kaldırılabilir ve daha sonra askılardan kaldırılabilir. Askıları duvardan çıkarın. Vida kullanıldıysa, bunları çıkarın. Kabin yerine çivilenmişse, ünite ile duvar arasındaki manivela çubuğunun düz ucunu gevşetin. Bunu hem üstte hem de altta yapın. Başka bir kişi onu aşağıdan desteklerken kabini gevşetin. Duvarın sıkışmasını önlemek için duvar yüzeyi ile kol çubuğu arasına bir tahta blok ekleyin. Bu yöntem tırnakları gevşetmiyorsa, tırnak kafalarını çıkarmak için yeterince çıkıntı yapmak için kabini duvara doğru bastırın.

Call Now ButtonTIKLAYIN BİZİ ARAYIN