MOBİLYA TAMİRİ

Mobilyalar, ev ve iş yerlerimizin ruhunu oluşturan ve her mekan için gerekli eşyalar. Bu doğrultuda kimimizin minimalist yerleştirilmiş birkaç mobilyası kimimizin de odaları doldurup taşıran sayıda mobilyası olabilir. Ortak yanımız ise, bu mobilyalara alışmak ve bağlanmak. Hal böyle olunca eskiyen ve kırılan mobilyalar maddi yükün yanı sıra manevi bir hasar da bırakıyor. Bu hasardan kaçınmanın en iyi yolu kuşkusuz ki, mobilya tamiri. Peki kırık mobilya tamiri nasıl yapılır?

 

Mobilya Yenileme Nasıl Yapılır?

Mobilyalarda oluşan kırık ve çatlaklar bazen bir koltuğun arkasındaki ufak bir çatlak olup hiç dikkat çekmezken bazen de mobilyanın kullanımını tamamen engelleyen bir kırık olabiliyor. Böyle durumlarda mobilyanın yenisini almak oldukça maliyetliyken bir yandan da kırılan mobilya ile vedalaşmak istemiyor olabilirsiniz. Bu noktada mobilya tamiri ve yenileme avantajlı bir seçenek. Fakat mobilyanın tamirini nasıl yapacağımız sorusunun, mobilya türüne ve tamir nedenine göre değişebilen bir cevabı var. Ufak tefek hasarlar için mobilya yenilerken dikkat edebileceğimiz püf noktalar mevcut. Mobilya yenileme sırasında:


 • Kolay kaldırılamayan ve taşınırken zemini çizebilecek mobilyaların ayaklarına kapak takabilirsiniz.


 • Oyuklara talaş ve tutkal karışımları ile doldurarak müdahale edebilirsiniz.


 • Oluşmuş çizikleri kapatmak için bal mumundan faydalanabilirsiniz.

  Profesyonel Kırık Mobilya Tamiri

  Kırık mobilyaların tamirine yönelik önemli ipuçları bulunsa da, bu ipuçlarını kullanmak her zaman mümkün olmuyor. Mobilyanın türü, kırığın türü ve özellikleri evde mobilya tamir etmeyi imkansız hale getirebiliyor. Bu noktada hem mobilyaya zarar vermemek hem de boşuna çaba harcamamak adına hızla bir uzman görüşü almak önemli. Mobilyaların tamiri konusunda uzmanlaşmış atölyeler ve ustalar, kısa bir sürede bu sorunları hızla çözebilmekte. Bu nedenle evde mobilyalarınıza yönelik biçimsel müdahalelerde bulunmanız kolay olsa da, gerekli aletlerin bulunmadığı bir ortamda tamir yapmak pek de mümkün değil.

  Araç eksikliğinin yanı sıra tamir sırasında kullanılan çivi, zımpara gibi aletlerin kullanımına aşina değilseniz; kendiniz için de riskli bir durum oluşturabilirsiniz. Bu nedenle kırılan mobilyalarınız için bir atölye ile iletişime geçmeyi değerlendirebilirsiniz. Bu sayede sıfırdan bir mobilya takımı almak zorunda kalmayıp, daha makul bir fiyatlar üzerinden eşyalarınızı istediğiniz tasarımlarla yenileyebilirsiniz.

  MOBİLYA TAMİRİ HİZMET ALANLARIMIZ

  Dolap tamiri baza tamiri
  Yatak tamiri
  Karyola tamiri
  Sandalye tamiri
  Masa tamiri
  Kapı tamiri
  Sürgülü Gardırop tamiri
  Şifonyer tamiri
  Komidin tamiri
  Cekmece tamiri
  Baza makas tamiri
  Masa ayak değişimi
  Baza ayak değişimi
  Kanepe tamiri
  Koltuk ayak tamiri
  Koltuk ayak montajı
  Kanepe ayak montajı
  Kanepe ayak tamiri
  Karyola ayak tamiri

MOBİLYA TAMİRİ İÇİN BÖLGELERİMİZ

Mobilya montaj ustası; sizler için Şifonyer montajı, Şifonyer montajcısı, Şifonyer montaj ücreti, Şifonyer montaj ustası, Şifonyer montaj hizmeti, Şifonyer montaj fiyatları, Şifonyer montajı kim yapar, Şifonyer montajı yapan yerler, nasıl takılır, nasıl ayarlanır, Tasarım, dekorasyon hizmeti için arıyorsanız doğru adrestesiniz; Mobilya montaj servisinden dileyin geri kalanı biz temin edelim.

Ataşehir MOBİLYA TAMİRİ, Avcılar MOBİLYA TAMİRİ , Bağcılar MOBİLYA TAMİRİ , Bahçelievler MOBİLYA TAMİRİ , Bakırköy MOBİLYA TAMİRİ , Başakşehir MOBİLYA TAMİRİ , Bayrampaşa ŞİFONYER TAMİRİ , Beşiktaş ŞİFONYER TAMİRİ , Beykoz ŞİFONYER TAMİRİ , Beylikdüzü ŞİFONYER TAMİRİ , Beyoğlu ŞİFONYER TAMİRİ, Büyükçekmece ŞİFONYER TAMİRİ , Çatalca GARDROP TAMİRİ , Çekmeköy ŞİFONYER TAMİRİ , Esenler ŞİFONYER TAMİRİ , Esenyurt MOBİLYA TAMİRİ , Fatih MOBİLYA TAMİRİ , Gaziosmanpaşa MOBİLYA TAMİRİ , Güngören MOBİLYA TAMİRİ , Kadıköy MOBİLYA TAMİRİ , Kağıthane KANEPE AYAK TAMİRİ , Kartal KANEPE AYAK TAMİRİ , Küçükçekmece KANEPE AYAK TAMİRİ , Maltepe KANEPE AYAK TAMİRİ , Pendik KANEPE AYAK TAMİRİ , Sancaktepe KANEPE AYAK TAMİRİ , Sarıyer KANEPE AYAK TAMİRİ , Silivri KANEPE AYAK TAMİRİ , Sultanbeyli KANEPE AYAK TAMİRİ, Sultangazi MOBİLYA TAMİRİ , Şile MOBİLYA TAMİRİ , Şişli MOBİLYA TAMİRİ , Tuzla MOBİLYA TAMİRİ , Ümraniye MOBİLYA TAMİRİ , Üsküdar MOBİLYA TAMİRİ ve Zeytinburnu MOBİLYA TAMİRİ

Call Now ButtonTIKLAYIN BİZİ ARAYIN