MOBİLYA KURULUMU

MUTFAK DOLABI MONTAJI

 Mutfak dolabı kurulumu diğer mobilyalarınıza göre en zor olanıdır. Çok sayıda modüllerden oluşur. Kurulumu, modüllerin duvara asılması ve tamamının montajında ustalık gereklidir. Mutfak dolabınızın montajı kaliteli ve usta bir ekip tarafından  yapılması gerekir.

GARDROP MONTAJI

Gardrop kurulumu, Raydolap’a göre daha kolaydır. Fakat mobilyanın montajından sonra çekmeceleri ve kapakları düzgün monte edilmez ise ileri zamanda kapak menteşelerinize veya çekmece raylarınıza zarar verebilir. Buda sizlere artı maliyet çıkarabilir.
PORTMANTO MONTAJI

Portmanto Kurulumu kaliteli bir montaj ekibi ile usta tarafından yapılması gerekir. Sağlamlık ister, bu nedenle duvara sabitlenmesi gerekir. Özellikle kış zamanlarında mobilyanızın içerisi yüklü olacağı için ürünün kalitesi ve duvar montajı çok önemlidir.

YATAK ODASI MOBİLYA KURURLUMU

garantibakim.com Yatak Odası Montajları ve Kurulum Servisi garantibakim.com, Yatak Odası Montajları, kurulumu veya ihtiyaç halinde tamirini yapar.

Yatak Odası Montajları demontaj yapılarak paketlenip, tekrar kurulum ve montajı, garantibakim.com ile özenle yapılır.
 
Koçtaş, Teleset, Adore, Tezken, Bauhaus, İkea gibi firmalardan aldığınız Yatak Odası Montajları sorun yaşayıp düşünmenize gerek yok, garantibakim.com’u aramanız yeterli!
 
Garanti bakım teknik servis olarak , Adalar, Kartal, Pendik, Kadıköy, Üsküdar, Bostancı, Maltepe  gibi İstanbul’un tüm bölgelerine İkea, Bauhaus, Adore, Tekzen, Koçtaş, Alfemo, Çilek mobilya veya yapı marketlerinden satın almış olduğunuz  Yatak Odası Montajları hizmetlerini, en uygun ücretle fiyatlandırarak servisini yapar.
 
Modüler mobilya sektöründe paketinde demonte olarak teslim edilen ürünlerin kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmasına rağmen müşteriler için bu çok zahmetli bir hal alabilir. garantibakim.com , Yatak Odası Montajları Armut, Kenyap.Com, Hepsiburada.Com, Evidea, Vivense, Gittigidiyor, N11, Alpino, Minar, Bestline, Koçtaş, İkea, Tekzen markalarının kurulumu için sizlerin yanındadır.
 
Yatak Odası Montajları esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda garantibakim.com’u telefonla arayarak, destek alabilirsiniz.

MOBİLYA KURULUMU İÇİN HİZMET BÖLGELERİMİZ

Mobilya kurulumu hizmet alanlarımız

Gardırop kurulumu
Masa kurulumu
Koltuk kurulumu
Dolap kurulumu
Yatak odası kurulum
Mutfak dolabı kurulumu
Banyo dolabı kurulumu
İka Mobilya kurulumu
İke Yatak kurulumu

Ataşehir MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI, Avcılar MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Bağcılar MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Bahçelievler MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Bakırköy MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Başakşehir MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Bayrampaşa MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Beşiktaş MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Beykoz MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Beylikdüzü MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Beyoğlu MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Büyükçekmece MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Çatalca MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Çekmeköy MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Esenler MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Esenyurt MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Fatih MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , GaziosmanpaşaMOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Güngören MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Kadıköy MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Kağıthane MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Kartal MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Küçükçekmece MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Maltepe MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Pendik MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Sancaktepe MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Sarıyer MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Silivri MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Sultanbeyli MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Sultangazi MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Şile MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Şişli MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Tuzla MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Ümraniye MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI , Üsküdar MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI ve Zeytinburnu MOBİLYA TAMİRİ VE MONTAJI

Call Now ButtonTIKLAYIN BİZİ ARAYIN