Firmamız mobilya montaj hizmeti sunarak birleştirmekte zorlanacağınız eşyalarınızın sağlam bir şekilde parçalarını takıyoruz. Mobilya montaj servisi olarak tüm markaların ürünlerinde her model için kaliteli ve garantili hizmet alabilirsiniz.

Mobilya marketlerden gelen de-monte ürünlerinizin birleştirilmesinde parçaların zarar görmemesi çok önemlidir. Ürünlerin montaj işlemleri ve de-montajlarında ortaya çıkabilecek en ufak bir hasar ürününüzün kullanılamaz duruma gelmesine sebep olabilir. Bu sebeple uzman mobilyacı desteği alarak ürünlerinizin sağlıklı bir şekilde birleştirilmesi ve ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Mobilya Montaj Firmaları

İstanbul’da mobilya montaj firmaları içerisinde hızlı ve kaliteli destek anlayışıyla çalışan Mobilya Montaj Servisi, uzman mobilyacı kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktadır. Mobilyaların montajı, de-montajı, tamiratı ve bir noktaya sabitlenmesi sırasında eşyalarınızda oluşabilecek hasarlar ürünlerin atıl duruma gelmesine sebep olabilir.

Sektörde yıllara dayanan tecrübesiyle sizlere hizmet sunan İstanbul mobilya montaj servisi, ev ve işyerlerinizdeki eşyalarınızın sağlam bir şekilde montajını yapmaktadır. Eşyalarınızın nakli sırasında de-montaj işlemi de gerekiyorsa yine bizlerden hizmet alabilirsiniz.