LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI

PARKE MONTAJI

Parke dekorasyon sektöründe hiç şüphesiz en çok tercih edilen laminat parke ürünüdür. İyi bir marka laminat parke ürünü, bilinçli usta tarafından montajı yapılmaz ise çok kötü sonuçlar doğurabilir. Bu sonuçlardan bazılarını kırılmalar veya esnemeler şeklinde sıralayabiliriz.

Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren GARANTİ BAKIM Servis, tüm ürün modellerinin profesyonel şekilde döşenmelerini sağlamaktadır. Ayrıca zemin türüne göre geliştirilen çözüm yöntemleri sayesinde de montaj işlemleri daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

GARANTİ BAKIM servis olarak laminat parke ürünü montajı için irtibat telefonlarımız: +90 546 479 63 53Yılların tecrübesi ile sizlerin hizmetindeyiz.

Delinen laminat parke tamiri

Laminat parkeniz herhangi bir neden ile delinmiş ise; Delinen parke panelini değişmekten başka şansınız yoktur!
Laminat parkenizdeki çok ufak delik ve yaraları mobilya macunu ile kapatabilirsiniz.
Yara büyük laminat parke panelini de değiştiremiyorsanız; Aynı renk mobilya macunu ile dolgu yapabilirsiniz!

Laminat parke panellerinin açması, aralanması ve tamir yöntemleri

Laminat parke ürününde en sık karşılaştığımız sorun, laminat parke panellerinin açma ve aralanma yapmasıdır.
Bu sorun zemin, malzeme, montaj ve kullanım hatası kaynaklı olabilir.
Laminat parke ürününde açma ve aralanma nedenleri nelerdir?

  1. Laminat parke ne kadar kaliteli olursa olsun montaj yapılacak zemin hatalıysa, parkeniz ileride açma ve aralanma sorunu yaratabilir.
  2. Laminat parke ürün kalitesi çok önemlidir. Defolu, hatalı ve zayıf kilit sistemine sahip laminat parke ürünleri açma ve aralanma yapabilir.
  3. Laminat parke montajı yapılırken; Laminat parke ustasının olabilecek hatalı laminat parke panellerini ayırmadan montajda kullanması. Açma ve aralanmalara neden olabilir.
  4. Laminat parke kullanma talimatlarına uyulmaması.
  5. Çok fazla ısınan laminat parke ürünü açma yapar. Örneğin; aşırı yanan sobanın çevresinin açma yapması gibi… “Parke dekorasyon sektöründe birçok ürün, aşırı sıcak ve soğuktan etkilenerek aralanma yapabilir.”

 

LAMİNANT TAMİRİ VE MONTAJI İÇİN HİZMET BÖLGELERİMİZ

Ataşehir LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI, Avcılar LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Bağcılar LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Bahçelievler LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Bakırköy LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Başakşehir LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Bayrampaşa LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Beşiktaş LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Beykoz LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Beylikdüzü LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Beyoğlu LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Büyükçekmece LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI, Çatalca LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Çekmeköy LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Esenler LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Esenyurt LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJIİ , Fatih LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Gaziosmanpaşa LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Güngören LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Kadıköy LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Kağıthane LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Kartal LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Küçükçekmece LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Maltepe LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Pendik LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Sancaktepe LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Sarıyer LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Silivri LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Sultanbeyli LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Sultangazi LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Şile LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Şişli LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Tuzla LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Ümraniye LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI , Üsküdar LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI ve Zeytinburnu LAMİNAT TAMİRİ VE MONTAJI

Call Now ButtonTIKLAYIN BİZİ ARAYIN