KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ

Stor perde tamiri,

GARANTİ BAKIM TEKNİK SERVİS olarak ilgilendiğimiz ve müşterilerimizi çözüme kavuşturduğumuz hizmetlerimizden biridir.  stor perdeniz kırıldı, yırtıldı veya yuvasında düştü. Tam da bu noktada, ‘’Yeni perde mi almalıyım?’’ gibi bir soru düşünmeniz oldukça olası çünkü yırtık gibi bir hasarın, kolaylıkla giderilemeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Aslında oldukça basit! Bizlere stor perde tamiri işlemi için talep oluşturduğunuzda, sorunlarınız dinliyoruz ve sorunlarınıza uygun oluşturduğumuz çözüm önerileri ile sizleri mutlu ediyor. Bu sayede, perdelerinizi hem ilk günkü haline kavuşturuyoruz hem de hijyen ile yeniden buluşturuyoruz.

Perde montajı,

Stor perde, zebra perde, rustik perde, jaluzi perde, plise perde vb. Gibi perdeler hassas oldukları için sağlam montaj olmaması gibi durumlarda bulundukları yerlerden düşebilir. Düşme esnasında perdelerin uç kısımları kırılabilir. Bu gibi kötü durumlarla karşılaşmamak için tek yapmanız gereken bizi aramak ve kısa bir süre içerisinde tecrübeli ve işinin ehli ustalarımızın gelmesini beklemektir. Perde montajı ve pere tamiri esnasında eviniz kirlenmez.

Korniş Montaj Servisi

Evinize en çok yakışacak perdeyi seçtikten sonra gerisini profesyonellere bırakın. Yılların deneyimini el becerisi ve kaliteli malzeme ile güçlendiren korniş montaj ustalarımız, yeni taşındığınız evlerinizde ya da perde değişimi yapmak istediğinizde kullanacağınız perdeye en uygun kornişi sizin için seçer ve özenle monte eder.

Korniş montajından önce kullanmak istediğiniz perdeyi seçmiş olmanız gerekir. Çünkü her perde her kornişe uyum göstermeyebilir. Uzman ekibimiz perdenizin özelliklerine göre uygun olan kornişi tespit eder ve deneyimli ustalarımız size hiçbir zahmet vermeden kornişi monte eder. Güvenilir ve pratik çözümler sunan ekibimiz, evinizin temizliğini göz önünde bulundururken, duvarınızda görsel olarak rahatsız edici herhangi bir sonuç oluşmamasının garantisini verir.

 

KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ İÇİN HİZMET BÖLGELERİMİZ

Ataşehir KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Avcılar KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Bağcılar KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Bahçelievler KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Bakırköy KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Başakşehir KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Bayrampaşa KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Beşiktaş KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Beykoz KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Beylikdüzü KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Beyoğlu KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Büyükçekmece KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Çatalca KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Çekmeköy KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Esenler KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Esenyurt KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Fatih KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Gaziosmanpaşa KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Güngören KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Kadıköy KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , KağıthaneKORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Kartal KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Küçükçekmece KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Maltepe KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Pendik KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Sancaktepe KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Sarıyer KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , SilivriKORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Sultanbeyli KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Sultangazi KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Şile KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Şişli KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , TuzlaKORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Ümraniye KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ , Üsküdar KORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ ve ZeytinburnuKORNİŞ-PERDE-STOR PERDE TAMİRİ

Call Now ButtonTIKLAYIN BİZİ ARAYIN