Garanti bakım ve servis olarak, klozet tamiri, montajı ve de-montajı tarafımızdan yapılmaktadır.

Gündelik olarak kullandığımız klozetler, kullanım şekli ve uzun süreli kullanımlarda bazı arızalar vermektedir. Bunlar genelde klozet içerisindeki iç takımların parçalarının kırılması, conta sorunları, uzun süreli kullanımdan dolayı yıpranma gibi teknik sorunlardır.

Klozet tamiri ve montajını daha önce yapmamış, deneyimi olmayan kişiler ve teknik malzemeleri olmayan kişiler gerekli müdahaleyi yapamazlar. Gerekli müdahale yapılmadığı taktirde, suyunuz boşa akmış olacak ve klozetinizi verimli şekilde kullanmamış olacaksınız. Klozet tamiratı ve montajı için deneyimli ekibimize danışmanız gerekmektedir.

Klozet tamiri

Klozet tamiri ekibimiz tarafından aradığınız gün içerisinde gerçekleşmektedir. Klozet tamiri, deneyim ve tecrübe isteyen bir iştir. Basite alındığı ve kendiniz yapmaya çalıştığınız zaman, arızanın büyümesine ve rezervuar iç takımın zarar görmesine sebep olabilirsiniz.

Klozet tamiri yapan firmamız, müşterilerimizin yaşadığı sorunları çözmek için aynı gün tamir ve montaj hizmeti sağlamaktadır. Gündelik kullanılan klozetlerin aynı günde bakım ve servisinin yapılması, hem ihtiyaçların giderilmesi hem de gereksiz su kullanımının önüne geçmektir.