beraber daha güçlüyüz derneği

Dernek olarak; sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek amacındayız.

BİZİ DAHA İYİ TANIYIN

HEP BERABER DAHA GÜÇLÜYÜZ

Dernek olarak;  sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek, Yurt içinde ve Yurt Dışındaki vatandaşlarımız yaşamlarını kolaylaştırmak, Eğitim ve Kültür Sosyal Faaliyetlerde bulunmak, Kamu Kurum ve Kuruluşlar STK’lar ve özel sektör ile ortak projeler yapmak ve yürütmek ortak çalışmalar yapmak ve Ailelerin aile içi uyum programları düzenlemek, Aile Danışmanlığı yapmak, Hukuk Danışmanlığı yapmak, Yaşam Koçluğu Yapmak, Çocuk gelişimi ve oyun terapisi düzenlemek, Seans ve Terapi Programları düzenlemek. Birey sağlığının iyileştirilmesi ve istihdamın arttırılmasına yönelik projeler hazırlar ve uygular. Bu amaçlar doğrultusunda faaliyet gösteren kuruluşlarla işbirliği yapar, Barınma gıda vb. ihtiyacılanlara  yardım faaliyetleri organize eder  ve projeler için gerçek anlamda yoksulların tespiti için çalışmalar yapar ve bu amaçla bir birim oluşturur.

DERNEK FAALİYETLERİMİZ

Yurt içi ve yurt dışında yoksul, yardıma muhtaç, kimsesiz, dul, yetim, öksüzleri, sokak çocuklarını, sokakta kalmış her yaşta insanı, hastaları, yurdundan ayrı kalmışları, mültecileri, yolda kalmışları himaye edip  her türlü ayni ve nakdi yapmak için el ele vermeliyiz.

Tek başınıza savaşmakta zorlandığınız ne yapacağınızı bilemediğiniz bu durumlarda bizler beraber sizlere destek olmak için bu yolda yürüyerek daha güçlü ve bilinçli bireyler olarak hayata devam etmek için burdayız.

Gıda Desteği
Barınma Desteği
Nakit Desteği

7/24 Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

HER SANİYE YARDIMA MUHTAÇ KİŞİLER OLDUĞUNU UNUTMADIĞIMIZ İÇİN , DİLEDİĞİNİZ ZMAAN BİZİMLE İLEİTŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Kurumsal firmalar için

Call Now ButtonTIKLAYIN BİZİ ARAYIN