GARANTİ BAKIM TEKNİK SERVİS olarak ;

Sektörde 2007 yılından beri faaliyet gösteren deneyimli personelimiz ile  bir çok alanda onarım, bakım, tamirat ve servis hizmeti veriyoruz. Konusundaki tecrübe ve deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 

  • BANYONUZDAKİ ; Musluk montajı ,  musluk tamiri, Klozet tamiri , klozet montajı, klozet iç takımı montajı ve tamiri gibi tüm banyo ihtiyaçlarınız için .
  • PERDELERDEKİ ; Stor perde tamiri , stor perde kurulumu , korniş montajı , korniş tamiri , gibi ihtiyaçlarınız için.
  • MOBİLYALARINDAKİ ; Marangozluk ihtiyaçlarınız ihtiyaçlarınızda , mobilya tamiri , mobilya motajı i mobilya boyama ,koltuk tamiri , baza tamiri , baza başlık tamiri ve montakı ,dolap kapağı tamiri ,mutfak dolabı tamiri. İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

GARANTİ BAKIM, 16 yıldır Banyo aksesuarları tamri, perde korniş stor perde montajı ve tamiri, mobilya tamiri , mobilya boyama ,marangozluk hizmetleri ve  klozet tamir geçmişi olan deneyimli kadrosu tarafından  ekip olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbulda hizmet verrmekte olan GARANTİ BAKIM TEKNİK SERVİS ,birçok tamir ve tadilat ihtiyaclarırnızda 7/24 hizmet vermektedir

Ana İlkelerimiz

*Acil ihtiyaçlarınıza zamanında hizmet vermek.

*Müşteri odaklı çalışma.

*Sorunsuz hizmet anlayışı.

*Müşteri beklentilerini daha hızlı çözümler üretiriz.

*Titizlikle çalışma

*Müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla benimseme,

Misyonumuz

İstanbul ve Türkiye’de , güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşterilerimizi  değerli varlığı olarak kabul eden, değer üreten, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada saygın ve işinin hakkını onuruyla yerine getiren bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

*Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde değerlendirerek en uygun çözüm ve önerileri sunan,

*Alanın deneyim servis ustaları ile , toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,

*Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, müşteri memnuniyetini en önde tutan bir marka olmaktır.

Call Now ButtonTIKLAYIN BİZİ ARAYIN